• slidebg1

Hakkımızda

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde üretim tesislerini kuran şirketimiz, yurt içi ve yurt dışı pazarda gıda, tarım, hayvan yemi ve kimya sektöründe ayrıca farklı endüstriyel hammadde ihtiyaçlarını karşılamak için tecrübeli ekibi ile kaliteden ödün vermeksizin insan sağlığı ve çevreci  yönüyle güçlü bir üreticidir.

Yüksek kalitede Magnezyum Sülfat Heptahidrat ve Kostik Kalsine Manyeziti genç dinamik ve uzman kadrosuyla üreten ve pazarlama faaliyetleri gösteren  Maltas Maden Kimya LTD. ŞTİ. dünyanın dört bir yanına satış ve pazarlama organizasyonu ile MKM Maltaş markasında ürünlerini sunmaktadır.

MKM Maltaş kuruluşundan itibaren, çalışanlarıyla tedarikçilerine-müşterilerine-çevresine gösterdiği saygı, üretimdeki titizliği, ürün kalitesiyle müşteri memnuniyetine verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörel çapta tanınan bir firma olmuştur.

Sektörde öncü olmamızda en önemli başarı anahtarı olduğuna inandığımız çalışanlarımıza sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmak hedefindeyiz.

Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız üretken olmayı, üretim ve istihdam artışı yaşamayı, inovasyonlara imza atmayı hedeflemektedir.

Sürdürülebilirliğin dünyada önemli bir rekabet faktörü olduğunun farkında olarak, AR-GE ve inovasyon sürecinde sürdürülebilirliğe odaklanan firmamız, maliyet etkin, farklılaşmış ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olarak ürün geliştirmeye çabalamaktadır.